ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10447461
*
nr 1044 7461
Spegel
Rektangulär, nutida tillverkning, 45x132
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 juni 2016
kl 19:30:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/6 15:16:34
1
100 kr
18/6 17:38:03
2
Vinnande bud
18/6 17:39:37
2
justering av budtak
19/6 21:47:10
3
300 kr
19/6 21:47:10
2
350 kr (Budbetjänt)
19/6 21:47:32
3
400 kr
19/6 21:47:32
2
(budbetjänt)
20/6 19:26:32
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida tillverkning rektangulär spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1044 7461
Spegel
Rektangulär, nutida tillverkning, 45x132
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 juni 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/6 15:16:34 | 1 | 100 kr |
18/6 17:38:03 | 2 | Vinnande bud |
18/6 17:39:37 | 2 | justering av budtak |
19/6 21:47:10 | 3 | 300 kr |
19/6 21:47:10 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
19/6 21:47:32 | 3 | 400 kr |
19/6 21:47:32 | 2 | (budbetjänt) |
20/6 19:26:32 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida tillverkning rektangulär spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27